Körfez’de SEFO rüzgarı esti

Kategoride Diğer

Ünlü rap sanatçısı Sefo, bu kez Körfezlileri coşturdu. Başkan Söğüt, “Körfez bu gece bir başka güzel” derken, Sefo’da kendisini artık Kocaelili gibi hissetmeye başladığını söyledi

KOCAELİ – Körfez, ünlü rap sanatçısı Sefo’yu ağırladı. Körfez Belediyesi tarafından Gençlik Konserleri kapsamında Alparslan Türkeş Spor Kompleksi’nde binlerce Körfezli ile buluşan Sefo, 2 saat boyunca sahnede kaldı, sevilen şarkılarını seslendirdi. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de konsere katıldı, sahneye çıkarak Körfezlileri selamladı.

“MUHTEŞEMSİNİZ KÖRFEZ”

“Muhteşemsin Körfez” diyerek gençleri selamlayan Başkan Şener Söğüt, “Bu akşam gerçekten başka bir güzelsiniz. Gençlerimize sorduk, kimi sizlerle buluşturalım diye. Bizlere Sefo dedi. İşte Sefo, işte gençlik. Bu akşam fazla söze gerek yok. Sahne Sefo’nun. Eğlence de sizlerin” ifadelerini kullandı. Başkan Söğüt sanatçıya plaket ve pişmaniye hediye etti.

DEV KORO EŞLİK ETTİ

Başkan Şener Söğüt’e teşekkür eden Sefo ise, birlikte selfie çekildi. Kendisini artık İzmitli gibi hissetmeye başladığını belirten Sefo, “Sizlere çok alıştım” dedi. Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Sefo, sevilen şarkılarını seslendirdi. Dev bir koro halinde binlerce Körfezli de sevilen şarkılara eşlik etti.

GENÇLER DOYASIYA EĞLENDİ

Kocaeli Emniyetinin yoğun güvenlik önlemleri aldığı gecede, vatandaşların ulaşım noktasında sıkıntı yaşamaması için 4 ayrı noktada park alanı oluşturudu ve ring servislerle vatandaşlar konser alanına taşındı. Ayrıca kentin bir çok noktasına da ring servisler ile konser sonrasında ulaşım sağlandı.      

 

 

- Booking -spot_img