Körfez’de Liseler Arası Voleybol Turnuvası çekişmeli geçti

Kategoride Diğer

KOCAELİ – Körfez İlçede 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliği liseler arası voleybol turnuvası ve ödül töreni yapıldı. Geleneksel hale getirilen turnuvaya 16 lise katıldı.

Körfez Belediyesi, Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte, her yıl geleneksel olarak düzenlenen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında yapılan, Liseler Arası Genç Kızlar ve Genç Erkekler Voleybol Turnuvası çekişmeli maçlara sahne oldu.

Körfez Orhan Gazi Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvanın final maçlarına Körfez Belediye Belediye Başkanı Şener Söğüt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt, İlçe Gençlik Merkezi Müdürü Bahadır Aligül, okul müdür ve öğretmenleri, öğrenciler ve velileri katıldı. Final maçlarının ardından dereceye giren okul takımlarına kupa ve madalyaları verildi. Turnuvaya 16 okuldan yaklaşık 200 sporcu katılırken, Orhan Gazi Spor Salonu çok çekişmeli maçlara sahne oldu.

Gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, gençlik ve Spor Bayramı etkinlileri kapsamında düzenlenen voleybol turnuvası ile gençler yaklaşan üniversite sınavları öncesi stres atıp yorgunluklarını atma fırsatı da bulmuş oldular.

Genç Erkekler Voleybol kategorisinde:

1.Körfezkent Emlak Konut İmam Hatip Lisesi
2.Çamlıtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3.Yarımca Anadolu Lisesi
4.Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Genç Kızlar Voleybol kategorisinde:

  1. Orhan Gazi Anadolu Lisesi
  2. Yönder Koleji
  3. Oruç Reis Anadolu Lisesi
  4. Simya Koleji
- Booking -spot_img