Körfez’de Kahkaha Dolu Akşam

Kategoride Diğer

Kocaeli’nin Körfez İlçesindeki kültür-sanat etkinlikleri kapsamında; birbirinden farklı tiyatro oyunları, Körfezlilerle buluşmaya devam ediyor.

KOCAELİ – Körfez’de sanat dolu günler ve etkinlikler aralıksız sürüyor. Körfez Belediyesi tarafından hazırlanan kültür-sanat programında yer alan birbirinden farklı etkinliklere, Körfezlilerin ilgisi ve katılımı da her geçen gün artıyor.

KÖRFEZ’DE KAHKAHA DOLU AKŞAM
Kültür-sanat etkinliklerin devam ettiği Körfez’de son olarak, Tütünçiftlik Kültür Merkezi sahnesinde ‘Gemilerde Talim Var’ isimli tiyatro oyunu iki perde halinde tiyatro severlerle buluştu. Televizyonlarda severek izlenen “ Süt Kardeşler “ filminin kısmen tiyatroya uyarlanmış hali olan “ Gemilerde Talim Var “ adlı oyun, izleyenlere kahkaha dolu bir akşam yaşattı. Başarılı bir performans sergileyen oyuncular, seyircilerden büyük beğeni topladı.

TAM NOT ALDI
Oyunda, bahriyeli iki askerin bilerek izin kâğıtlarını değiştirmesi sonucu ortaya çıkan karışıklık ve yaşanan hadiseler izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Güldürüsü ve alkışı bol olan oyunda kahkaha sesleri tiyatro salonunda yankılandı. Körfezli tiyatro severlerin heyecanla ve merakla bekledikleri oyun, profesyonel tiyatro ekibi tarafından ustaca sahnelendi.

- Booking -spot_img