Körfez Gençlerbirliği’nde yeni dönem

Kategoride Diğer

Körfez Belediyesi tarafından kurulan ve Körfezli gençler için 12 ayrı amatör branşta hizmet veren Körfez Gençlerbirliği’nde olağanüstü genel kurul toplantısı gerçekleştirildi, gündem maddeleri tek tek görüşüldü.

KOCAELİ – Körfez Belediyesi tarafından 2015 yılında kurulan ve bugüne kadar hizmet verdiği 12 spor branşında eğitim veren Körfez Gençlerbirliği Kulübü’nde olağan üstü genel kurul toplantısı yapıldı. Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kurul toplantısına; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcıları İbrahim Çırpan, Osman Yurt, Levent Yılmaz ve üyeler katılım sağladı.

BAKANLIĞA BAĞLI HİZMET VERECEK

Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü; 26.04 2022 tarih ve 7405 sayılı Spor Kulüpleri ve Spor Federasyonları Kanunu kapsamında kanun öncesinde 5253 sayılı Dernekler Kanununa tabi olarak kurulan Spor Kulüplerinin Dernek vasfından çıkarılarak sadece “Spor Kulübü” olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı olarak, hizmet verecek.

YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ

Yapılan toplantı sonrasında kulüp başkanlığına tekrar Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt seçildi. Kongrede yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Yönetim Kurulu: Şener Söğüt, İbrahim Çırpan, Osman Yurt, Levent Yılmaz, Serkan Yeğnidemir, Ali Osman Baş, Zekeriya Çetin, Bülent Gülal, Erol Bektaş, Recep Şen ve Veysel Köksal

DENETİM KURULU VE KOCAELİ AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONUNDA SPOR KULÜBÜNÜ TEMSİL EDECEK DELEGELER BELİRLENDİ

Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde düzenlenen olağanüstü genel kurul toplantısında, yeni yönetim kurulu üyeleri dışında, Denetim Kurulu üyeleri ve KASKF delegeleri de belirlendi.

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında,

Divan Başkanı Nazmi Akın, Başkan Yardımcısı Bülent Gülal ve Yazman olarak Ali Osman Baş görev aldı.

Denetim Kurulu Üyesi:

Nasır DURMAZ

Şahin BADEM

Özcan EFE

KASKF Delegesi:

Şener SÖĞÜT

Osman YURT

Ali Osman BAŞ, olarak belirlendi.

- REKLAM -
- Booking -spot_img