Kocaman Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hizmete başladı

Kategoride Diğer

Kocaeli’nin başarılı genç Diş Hekimlerinden Dt. Elif KOCAMAN’ın kuruculuğunu üstlendiği Kocaman Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kartepe Dumlupınar Mahallesi Ankara Caddesi No:70’de hizmete başladı.

Görkemli açılış töreninin gerçekleştiği programa, Kocaeli Ak Parti Milletvekili İlyas ŞEKER, Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel PEHLEVAN, Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa KOCAMAN, Kartepe İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Özkan BAKIR, Kartepe İlçe Sağlık Müdürü Dr. Harun ARSLAN, Kocaeli Şehir Hastanesi Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Uğur KOCAMAN, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık YILMAZ, İyi Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk TAMYÜKSEL, İyi Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Şanbaz YILDIZ katılım sağladı. Sevenlerinin ve dostlarının yoğun katılım sağladığı kurdele kesme töreninde konuşan Dt. Elif KOCAMAN; “Kartepe İlçemize kazandırdığımız nitelikli Diş Hekimliği hizmetimiz ve genç kadromuzla bölgemizde en kaliteli hizmeti sağlamaya gayret edeceğiz. Açılışımıza katılım sağlayan tüm katılımcılara çok teşekkür ediyor, herkese Kocaman Gülümsemeler diliyorum.“ dedi.

Kocaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi (İmplant, 20 Yaş Dişi Çekimleri, Kist ve Tümör Operasyonları) Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı, Ortodonti (Diş Teli Tedavisi), Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları tedavisi) Endodonti (Kanal Tedavi) ve Protez alanında hizmet verecek olup, çalışma saatleri Haftaiçi 09.30-23.00, Cumartesi-Pazar 11.00-23.00 saatleri arasında hizmet verecektir. Ayrıca Polikliniğin özel ve tamamlayıcı sağlık sigortası şirketleriyle anlaşması bulunmaktadır.

- REKLAM -
- Booking -spot_img