İyi ki Vedat İnce…

Kategoride Diğer

İstanbul’dan mesleğini değiştirerek İzmit’e yerleşen ve Kocaeli semtinde çokça tanınan eğitmen Eda Gizem Cengiz “Roller Değişirse” dizisinin pilot bölümü çekimleri sonrasında gazetemize röportaj verdi.

Set sonrasında verdiği röportajda Cengiz,”projeyle ilgili anlatacak çok şey var fakat ben bugün  çok başka bir konuya değinmek istiyorum diyerek sözlerine başladı.”

Cengiz ; ” Yapımcı yönetmenimiz Vedat İnce ve İnc film ailesiyle uzun bir sürece başladık en başlarda, burada anlatacaklarım tamamen bana kattıkları ile alakalıdır. Semtimde verdiğim eğitimlerden dolayı çok fazla tanınıyor olsam da en başta bir konuya değinmek isterim. Kamera önü oyunculuk eğitimlerimi akademi eğitimi almış biri olarak söylüyorum bunları. Vedat İnce’nin çıktığı yol çok zorlu bir yoldu. Bu şekilde bir yola da hem gönlünü vermiş inanmış, hem de kesin yapabilirim gözüyle çıkmıştı. Hiç kamera önü deneyimi olmayan fakat çok başarılı tiyatro oyuncularıyla yola çıktı. Bende dahil olarak aylarca sabah akşam durmaksızın hepimize eğitim verdi. Bize bir hoca yönetmen ve yapımcı olmaktan çok bir mentor oldu. Hani bir süre sonra saygıdan ve sevgiden aman yanlış yaparsam mahcup eder miyim korkusu olur ya, öyle içten öyle aileden hissettirdi. Çok başarılı bir yönetmen, bakış açıları, bir projeye kendinden kattıkları bambaşka. Ekibi de çok güzel çok içten ve çok başarılı insanlar. Onlarla birlikte yol yürümek sanırım bu hayatta başıma gelebilecek en büyük gurur kaynağı. Vedat İnce başından beri bize ve projeye kendine inandığı kadar çok inandı. Çok sabırlı biri. Yıllarca ünlü yönetmenlerle çalışmış ve hala diyalog halinde olan biri olarak söylüyorum, Vedat İnce sektörde bu açıdan kimseye benzemiyor. Zaten hepimizi başarıya taşıyan da kendisinin sabrı ve inancı oldu. İnc ailesiyle tanışmış olmaktan, bana kattıklarından ve öğrettiklerinden dolayı sonsuz mutluyum ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Ve tekrar söylüyorum, iyi ki bir başkası değil

İyi ki Vedat İnce…” Dedi.

- Booking -spot_img