Aşağıdaki Mucize Kitabıyla, Kadın Anatomisini Çevreleyen Mitlere Ve Yanlış Anlamalara Elveda!

Kategoride Diğer

İyi cinsel eğitim yoluyla dünyanın her yerindeki kadınları güçlendirmeyi amaçlayan Dr. Nina Brochmann ve Ellen Støkken Dahl’ın kaleme aldığı Aşağıdaki Mucize: Vajina ve Kadın Cinselliği Kılavuzu, Epsilon logosuyla Türkiye’de! 30’dan fazla dile çevrilen Aşağıdaki Mucize, bilgelik, bilimsel kararlılık ve mizah dolu bir dille, okurları klitoristen doğum kontrolüne, regl döngülerinden rahim ağzı kanserine kadar kadın cinsel organları ve cinsel sağlığı hakkında büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor. 

Dr. Nina Brochmann ve Ellen Støkken Dahl, vajina hakkındaki yaygın yanlış bilgilerin ve insanların bu konuda sessiz kalışının kadınlara nasıl zarar verdiğini gördüğünde kadın bedeninin biyolojisi, anatomisi ve hakikati hakkında konuyu her yönden inceleyen Aşağıdaki Mucize: Vajina ve Kadın Cinselliği Kılavuzu kitabını kaleme almaya karar verdi. Türkiye’de Epsilon logosuyla okurlara ulaşan kitabı Norveççe aslından dilimize Selma Melodi May çevirdi.

VAJİNAYI DAHA İYİ TANIMAMIZIN ZAMANI GELDİ!

Vajina hassas olduğu kadar muhteşem bir organdır. Keşfedilecek, hayret edilecek ve tadını çıkaracak çok şey var! Çünkü kendimizi bilmemiz, ruh halimizi ve duygularımızı temelden etkiler. Aşağıdaki Mucize, kadınlara cinsel sağlıkları hakkında bilinçli seçimler yapma konusunda ilham verecek bir kitap. Hem tıbbi uzmanlık hem de empatiyle aktarılan şaşırtıcı ve az bilinen bilgilerle dolu kitap, akıllardaki pek çok soruya cevaplar sunuyor.

Women’s Health dergisinin “Bacaklarınızın arasında pek çok bilinmeyen kısım içeren bir dünya haritası var gibi görünüyor. Bu kitap, aşağısı için yazılmış bir gezi rehberi. Tüm dünyayı dolaşın!” sözleriyle yer verdiği Aşağıdaki Mucize, Hanne Sigbjørnsen’in eğlenceli illüstrasyonlarıyla daha da zenginleşiyor.

- REKLAM -
- Booking -spot_img