7.Ameliyathane Hemşireliği Sertifika Töreni Düzenlendi

Kategoride Diğer
SBÜ Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Sağlık Bakanlığı Onaylı 7.Ameliyathane Hemşireliği Sertifika Programı 17.10.2022 – 16.11.2022 tarihleri arasında gerçekleştirildi.
 
KOCAELİ – Program koordinatörü ve Eğitmeni Uzman Hemşire Muhsine Es, Eğitimciler Kevser Artun ve Naciye Ustaahmetoğlu tarafından, 22 iş günü teorik ve pratik olarak gerçekleştirilen sertifika programına İlimizden 13 Kursiyer Hemşire katıldı. Sertifika Programını başarı ile tamamlayan kursiyerler Sağlık Bakanlığı Ameliyathane Hemşireliği Sertifikasını almaya hak kazandılar. Program süresince alanında uzman hekim ve hemşireler eğitici olarak yer aldılar.
 
Ameliyathane Hemşireliği Sertifika Takdim Töreni Hastane Başhekim Yardımcısı Uzm.Dr. Gökhan Nalbant ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Serap Ayhan ‘ın açılış konuşmaları ile başladı.
 
Sertifika Takdim Törenine Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ali Yiğit, Başhekim Yardımcısı Uzm.Dr. Ekrem Kuşkonmaz, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Alper Görür, Ameliyathane Klinik Şefi Doç. Dr. Alper Gültekin, Hastane Klinik Sorumlu Hekimleri, kursiyerler ve hastane çalışanları katılım sağladı.
 
Program yapılan teorik ve uygulama sınavında birinci olan Ameliyathane Hemşiresi Esra Özdemir; duygu ve düşüncelerini belirten konuşması ile devam etti. Ardından tüm kursiyerlere sertifikaları, eğitimenlere ve eğitimcilere teşekkür belgeleri takdim edildi.
Program sonunda tüm kursiyerler hastane yönetimine ve eğitimciler Uzm. Hemşire Muhsine Es, Naciye Ustaahmetoğlu ve Kevser Artun’a Teşekkürlerini ileterek programa katılmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkürlerini ilettiler.
- Booking -spot_img